THOMSON 43UD6406 * SZYBKI DARMOWY TRANSPORT * INFOLINIA 25 675 02 01

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 289,00 zł 1289.00
ilość szt.
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Kupując Telewizor THOMSON 43UD6406 zyskujesz:

Jeden z najpopularniejszych formatów wyświetlanego obrazu. Następca formatu kinowego 4:3 stosowany jest powszechnie w telewizji wysokiej rozdzielczości HDTV oraz w telewizji cyfrowej. Rozdzielczość 16:9 to międzynarodowy standard obrazu wykorzystywany w Australii, Japonii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz w Europie, w transmisjach satelitarnych. 16:9 stał się standardowym formatem wykorzystywanym w najnowszych technologiach zapisu Blu-ray oraz HD DVD.

16:9 - Jeden z najpopularniejszych formatów wyświetlanego obrazu. Następca formatu kinowego 4:3 stosowany jest powszechnie w telewizji wysokiej rozdzielczości HDTV oraz w telewizji cyfrowej. Rozdzielczość 16:9 to międzynarodowy standard obrazu wykorzystywany w Australii, Japonii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz w Europie, w transmisjach satelitarnych. 16:9 stał się standardowym formatem wykorzystywanym w najnowszych technologiach zapisu Blu-ray oraz HD DVD.

Standard wyświetlania obrazu telewizyjnego cechujący się rozdzielczością 3840 x 2160 pikseli. 4K daje obraz o rozdzielczości 4-krotnie większej niż HDTV 1080 i dźwięk o większej liczbie kanałów, w porównaniu do technologii DVD czy HD. Obraz wyświetlany w tej rozdzielczości charakteryzuje się niezwykłą wyrazistością i ostrością, oferując tym samym niezwykłe przeżycia podczas oglądania filmów.

Ultra HD (4K) - Standard wyświetlania obrazu telewizyjnego cechujący się rozdzielczością 3840 x 2160 pikseli. 4K daje obraz o rozdzielczości 4-krotnie większej niż HDTV 1080 i dźwięk o większej liczbie kanałów, w porównaniu do technologii DVD czy HD. Obraz wyświetlany w tej rozdzielczości charakteryzuje się niezwykłą wyrazistością i ostrością, oferując tym samym niezwykłe przeżycia podczas oglądania filmów.

Technologia poprawy jakości obrazu opierająca się na przetwarzaniu słabego sygnału wizyjnego. Pomiar szumów w obrazie i ich redukcja są dokonywane automatycznie. Dzięki redukcji możliwa jest poprawa wrażeń płynących z oglądania filmów nocą i dostrzeganie nawet słabo oświetlonych miejsc na ekranie.

DNR - cyfrowa redukcja szumów - Technologia poprawy jakości obrazu opierająca się na przetwarzaniu słabego sygnału wizyjnego. Pomiar szumów w obrazie i ich redukcja są dokonywane automatycznie. Dzięki redukcji możliwa jest poprawa wrażeń płynących z oglądania filmów nocą i dostrzeganie nawet słabo oświetlonych miejsc na ekranie.

Technologia poprawy jakości obrazu firmy Samsung, która polega na optymalizacji kontrastu, barw oraz odwzorowania szczegółów. Dzielony na 575 bloków obraz podlega analizie i na tej podstawie dobierana jest odpowiednia opcja podświetlania matrycy. Działanie w zakresie kontrastu, kolorów oraz detali znacząco wpływa na poprawę jakości wyświetlanego obrazu.

Micro Dimming UHD - Technologia poprawy jakości obrazu firmy Samsung, która polega na optymalizacji kontrastu, barw oraz odwzorowania szczegółów. Dzielony na 575 bloków obraz podlega analizie i na tej podstawie dobierana jest odpowiednia opcja podświetlania matrycy. Działanie w zakresie kontrastu, kolorów oraz detali znacząco wpływa na poprawę jakości wyświetlanego obrazu.

Funkcja odpowiadająca za skalowanie obrazu o standardowej rozdzielczości do poziomu Ultra HD. Dzięki temu większość treści, nawet przy braku dostępu do obrazów o rozdzielczości Ultra HD może być wyświetlanych w najlepszej jakości.

4K Resolution Upscaler - Funkcja odpowiadająca za skalowanie obrazu o standardowej rozdzielczości do poziomu Ultra HD. Dzięki temu większość treści, nawet przy braku dostępu do obrazów o rozdzielczości Ultra HD może być wyświetlanych w najlepszej jakości.

Jeden z niestandardowych trybów wyświetlania obrazu. Urządzenie optymalizuje parametry dźwięku i obrazu w ten sposób, żeby były odpowiednie w przypadku grania w gry wideo na konsolach typu XBOX czy Playstation.

tryb gracza - Jeden z niestandardowych trybów wyświetlania obrazu. Urządzenie optymalizuje parametry dźwięku i obrazu w ten sposób, żeby były odpowiednie w przypadku grania w gry wideo na konsolach typu XBOX czy Playstation.

Jeden z trybów wyświetlania obrazu. Jego parametry są dostosowywane w ten sposób, żeby był odpowiedni w przypadku oglądania filmów i tym samym zapewniał najlepsze wrażenia.

tryb filmowy - Jeden z trybów wyświetlania obrazu. Jego parametry są dostosowywane w ten sposób, żeby był odpowiedni w przypadku oglądania filmów i tym samym zapewniał najlepsze wrażenia.

Jeden z podstawowych i możliwych do wyboru trybów wyświetlania obrazu. Zwany również standardowym czy naturalnym. Charakteryzuje się najbardziej optymalnym ustawieniem parametrów.

tryb normalny - Jeden z podstawowych i możliwych do wyboru trybów wyświetlania obrazu. Zwany również standardowym czy naturalnym. Charakteryzuje się najbardziej optymalnym ustawieniem parametrów.

Tuner umożliwiający odbiór sygnału w przypadku sieci cyfrowej telewizji kablowej. Tym samym tuner pozwala na odbiór programów z pakietu telewizji cyfrowej.

DVB-C - cyfrowy kablowy, analogowy - Tuner umożliwiający odbiór sygnału w przypadku sieci cyfrowej telewizji kablowej. Tym samym tuner pozwala na odbiór programów z pakietu telewizji cyfrowej.

Tuner umożliwiający odbiór nadawanej przez satelity cyfrowej telewizji DVB pierwszej generacji oraz tym samym dostęp do określonych programów.

DVB-S2 - cyfrowy satelitarny, analogowy - Tuner umożliwiający odbiór nadawanej przez satelity cyfrowej telewizji DVB pierwszej generacji oraz tym samym dostęp do określonych programów.

Tuner pozwalający na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji. Odbierane programy charakteryzują się lepszą jakością niż w przypadku wcześniejszej telewizji DVB. Poza tym zasięg programów i ich ilość została zwiększona.

DVB-T2 (cyfrowy naziemny) - Tuner pozwalający na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji. Odbierane programy charakteryzują się lepszą jakością niż w przypadku wcześniejszej telewizji DVB. Poza tym zasięg programów i ich ilość została zwiększona.

Składający się z czterech rdzeni procesor i odznaczający się znacznie większą niż w przypadku dwurdzeniowego wydajnością obliczeniową. Gwarantuje to zwiększenie jego możliwości i tym samym wykonywanie większej ilości instrukcji.

4-rdzeniowy - Składający się z czterech rdzeni procesor i odznaczający się znacznie większą niż w przypadku dwurdzeniowego wydajnością obliczeniową. Gwarantuje to zwiększenie jego możliwości i tym samym wykonywanie większej ilości instrukcji.

Funkcja umożliwiająca dostosowanie parametrów telewizora w ten sposób, żeby były odpowiednie w przypadku użytkowania odbiornika w hotelu. Możliwa jest między innymi blokada niektórych programów czy dostępu do wybranych ustawień, ustalenie maksymalnej głośności czy wybór źródła, z którego ma się uruchamiać telewizor.

Tryb hotelowy - Funkcja umożliwiająca dostosowanie parametrów telewizora w ten sposób, żeby były odpowiednie w przypadku użytkowania odbiornika w hotelu. Możliwa jest między innymi blokada niektórych programów czy dostępu do wybranych ustawień, ustalenie maksymalnej głośności czy wybór źródła, z którego ma się uruchamiać telewizor.

Dodatkowa funkcja umożliwiająca dokonywanie aktualizacji oprogramowania urządzenia. Wpływa to w dużym stopniu na jego optymalne działanie. Do przeprowadzenia aktualizacji niezbędne jest podłączenie telewizora do sieci Internet.

Możliwość aktualizacji oprogramowania - Dodatkowa funkcja umożliwiająca dokonywanie aktualizacji oprogramowania urządzenia. Wpływa to w dużym stopniu na jego optymalne działanie. Do przeprowadzenia aktualizacji niezbędne jest podłączenie telewizora do sieci Internet.

Wyświetlany w formie tekstu, elektroniczny przewodnik po kanałach, który jest dostępny dla użytkowników telewizji cyfrowej. Wśród danych można znaleźć informacje o programach oraz godziny ich emisji.

Digital EPG - Wyświetlany w formie tekstu, elektroniczny przewodnik po kanałach, który jest dostępny dla użytkowników telewizji cyfrowej. Wśród danych można znaleźć informacje o programach oraz godziny ich emisji.

Funkcja umożliwiająca jednoczesne śledzenie treści pochodzących z odrębnych źródeł. Podczas oglądania programu z jednego źródła możliwe jest równoczesne śledzenie w niewielkim okienku tego, co jest emitowane z innego źródła (na innym kanale lub emitowanego z źródła innego urządzenia – Blu-ray, odtwarzacz DVD czy komputer PC).

PIP - obraz w obrazie - Funkcja umożliwiająca jednoczesne śledzenie treści pochodzących z odrębnych źródeł. Podczas oglądania programu z jednego źródła możliwe jest równoczesne śledzenie w niewielkim okienku tego, co jest emitowane z innego źródła (na innym kanale lub emitowanego z źródła innego urządzenia – Blu-ray, odtwarzacz DVD czy komputer PC).

Wbudowane wejście USB zapewnia wygodne przeglądanie zdjęć, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki. Po podłączeniu urządzenia pamięci masowej do telewizora pliki multimedialne są rozpoznawane i odtwarzane na ekranie za pomocą odpowiedniego programu.

USB - zdjęcia, muzyka, film - Wbudowane wejście USB zapewnia wygodne przeglądanie zdjęć, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki. Po podłączeniu urządzenia pamięci masowej do telewizora pliki multimedialne są rozpoznawane i odtwarzane na ekranie za pomocą odpowiedniego programu.

Funkcja zapewniająca obsługę standardu MHL 2.0. Pozwala to na przesyłanie po jednym kablu dźwięku i obrazu oraz tym samym łączność pomiędzy urządzeniami przenośnymi i domowymi. Standard MHL 2.0 przynosi także odświeżanie wideo 60Hz, co zapewnia wysoką jakość obrazu, który jest wyświetlany na ekranie.

Obsługa MHL 2.0 - Funkcja zapewniająca obsługę standardu MHL 2.0. Pozwala to na przesyłanie po jednym kablu dźwięku i obrazu oraz tym samym łączność pomiędzy urządzeniami przenośnymi i domowymi. Standard MHL 2.0 przynosi także odświeżanie wideo 60Hz, co zapewnia wysoką jakość obrazu, który jest wyświetlany na ekranie.

Funkcja zapewniająca, że treści pozostające w niższej rozdzielczości osiągną na ekranie telewizora jakość obrazu 4K UHD. Kilku etapowy proces gwarantuje optymalizację parametrów obrazu i zwiększoną ilość detali.

Skalowanie obrazu do jakości 4K UHD - Funkcja zapewniająca, że treści pozostające w niższej rozdzielczości osiągną na ekranie telewizora jakość obrazu 4K UHD. Kilku etapowy proces gwarantuje optymalizację parametrów obrazu i zwiększoną ilość detali.

Funkcja automatycznie wyłączająca urządzenie po upływie określonego (zwykle 6 godzin) czasie bezczynności ze strony użytkownika.

Wyłączanie automatyczne - Funkcja automatycznie wyłączająca urządzenie po upływie określonego (zwykle 6 godzin) czasie bezczynności ze strony użytkownika.

Technologia umożliwiająca bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi. Technologia nie wymaga wykorzystania dodatkowego kabla, a jedynym koniecznym warunkiem do uzyskania połączenia jest bliska odległość – zazwyczaj 10 metrów. Dzięki Bluetooth możliwe jest przesyłanie różnego rodzaju plików pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w tę funkcjonalność.

Bluetooth - Technologia umożliwiająca bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi urządzeniami elektronicznymi. Technologia nie wymaga wykorzystania dodatkowego kabla, a jedynym koniecznym warunkiem do uzyskania połączenia jest bliska odległość – zazwyczaj 10 metrów. Dzięki Bluetooth możliwe jest przesyłanie różnego rodzaju plików pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w tę funkcjonalność.

Wirtualna baza gier i aplikacji, które mogą zostać pobrane na urządzenia LG Smart TV.

Aplikacje i gry - Wirtualna baza gier i aplikacji, które mogą zostać pobrane na urządzenia LG Smart TV.

Aplikacja na urządzenia Smart TV, która umożliwia kontakt ze znajomymi. Pozwala ona na udostępnianie różnorakich informacji na ekranie telewizora, prowadzenie rozmów, przeglądanie zdjęć znajomych czy zapoznawanie się ze statusami innych użytkowników. Możliwe jest także swobodne przesyłanie zdjęć do serwisu.

Facebook - Aplikacja na urządzenia Smart TV, która umożliwia kontakt ze znajomymi. Pozwala ona na udostępnianie różnorakich informacji na ekranie telewizora, prowadzenie rozmów, przeglądanie zdjęć znajomych czy zapoznawanie się ze statusami innych użytkowników. Możliwe jest także swobodne przesyłanie zdjęć do serwisu.

Aplikacja dostępna w ramach urządzeń typu Smart TV. Pozwala na swobodne oglądanie filmów dostępnych w internetowym serwisie YouTube na ekranie, odkrywanie nowych kanałów, znajdowanie polecanych treści oraz ulubionych materiałów.

YouTube - Aplikacja dostępna w ramach urządzeń typu Smart TV. Pozwala na swobodne oglądanie filmów dostępnych w internetowym serwisie YouTube na ekranie, odkrywanie nowych kanałów, znajdowanie polecanych treści oraz ulubionych materiałów.

Aplikacja umożliwiająca oglądanie materiałów wideo na ekranie Smart TV za pośrednictwem telewizji internetowej ipla. Użytkownik może korzystać z bogatej bazy wideo na życzenie – filmów i seriali, w tym także programów i kanałów telewizyjnych, transmisji wydarzeń sportowych, koncertów czy festiwali.

ipla - Aplikacja umożliwiająca oglądanie materiałów wideo na ekranie Smart TV za pośrednictwem telewizji internetowej ipla. Użytkownik może korzystać z bogatej bazy wideo na życzenie – filmów i seriali, w tym także programów i kanałów telewizyjnych, transmisji wydarzeń sportowych, koncertów czy festiwali.

Usługa Smart TV polegająca na możliwości oglądania materiału filmowego czy słuchania nagrania dźwiękowego w czasie późniejszym niż czas emisji. W niektórych sytuacjach wideo na żądanie jest dostępne dla użytkowników bezpłatnie, inne opcje przewidują uiszczenie jednorazowej opłaty lub wykupienie abonamentu.

VOD - Usługa Smart TV polegająca na możliwości oglądania materiału filmowego czy słuchania nagrania dźwiękowego w czasie późniejszym niż czas emisji. W niektórych sytuacjach wideo na żądanie jest dostępne dla użytkowników bezpłatnie, inne opcje przewidują uiszczenie jednorazowej opłaty lub wykupienie abonamentu.

Aplikacja dostępna w przypadku urządzeń Smart TV, która zapewnia dostęp do bogatej oferty popularnego kanału rozrywkowego. Użytkownik może cieszyć się niezliczoną ilością najlepszych seriali i hitów filmowych emitowanych na kanale AXN oraz pokrewnych.

AXN - Aplikacja dostępna w przypadku urządzeń Smart TV, która zapewnia dostęp do bogatej oferty popularnego kanału rozrywkowego. Użytkownik może cieszyć się niezliczoną ilością najlepszych seriali i hitów filmowych emitowanych na kanale AXN oraz pokrewnych.

Aplikacja Smart TV pozwalająca na korzystanie z zasobów największej wypożyczalni filmów również na ekranie telewizora.

Netflix - Aplikacja Smart TV pozwalająca na korzystanie z zasobów największej wypożyczalni filmów również na ekranie telewizora.

Wbudowane złącze Bluetooth Human Interface Device umożliwia wprowadzanie danych przez użytkownika za pomocą różnorakich, bezprzewodowych urządzeń. Dotyczy takich sprzętów jak dżojstik, mysz, pad czy klawiatura.

Wbudowane łącze Bluetooth HID - Wbudowane złącze Bluetooth Human Interface Device umożliwia wprowadzanie danych przez użytkownika za pomocą różnorakich, bezprzewodowych urządzeń. Dotyczy takich sprzętów jak dżojstik, mysz, pad czy klawiatura.

Obsługa złącza, które umożliwia podłączenie urządzeń służących do wprowadzania danych przez użytkownika. Dotyczy urządzeń takich jak: klawiatura, mysz, dżojstik czy innych urządzeń wejścia, które muszą być podłączone przez port USB.

Obsługa USB HID - Obsługa złącza, które umożliwia podłączenie urządzeń służących do wprowadzania danych przez użytkownika. Dotyczy urządzeń takich jak: klawiatura, mysz, dżojstik czy innych urządzeń wejścia, które muszą być podłączone przez port USB.

Dane techniczne Telewizor THOMSON 43UD6406:

Dane ogólne

 • Typ telewizora

  LED

Obraz

 • Format ekranu

  16:9

 • Format HD

  Ultra HD (4K)

 • Obraz 3D

  Nie

 • Zakrzywiony ekran

  Nie

 • Indeks jakości obrazu

  Picture Performance Index 1200

 • Technologie poprawy obrazu

  HDR, DNR - cyfrowa redukcja szumów, Micro Dimming UHD, 4K Resolution Upscaler, UHD Color Extender, 10 bitowy panel, Pure Image Ultra HD

 • Jasność ekranu [cd/m²]

  250

 • Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]

  60

 • Kontrast dynamiczny

  Mega

 • Tryby wyświetlania obrazu

  tryb gracza, tryb filmowy, tryb normalny, tryb sportowy

Dźwięk

 • System dźwięku

  Dolby Digital Plus (E-AC3)

 • Dźwięk przestrzenny

  Tak

 • Moc głośników

  2 x 8W

 • Subwoofer

  Nie

 • Funkcje korekcji dźwięku

  Tak

 • Regulacja tonów wysokich / niskich

  Tak

 • Technologie poprawy dźwięku

  Automatyczna regulacja głośności, DTS Premium Sound

Akcesoria i wyposażenie

 • Wyposażenie standardowe

  Podstawa, Kabel zasilający, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Baterie do pilota, Pilot standardowy

Funkcje produktu

 • Menu ekranowe w języku polskim

  Tak

 • Telegazeta

  Tak

 • Tuner TV

  DVB-C - cyfrowy kablowy, analogowy, DVB-S2 - cyfrowy satelitarny, analogowy,DVB-T2 (cyfrowy naziemny)

 • Możliwość sterowania tabletem lub smartfonem

  Tak

 • Możliwość sterowania za pomocą klawiatury i myszki USB

  Tak

 • Procesor

  4-rdzeniowy

 • Funkcje dodatkowe

  Tryb hotelowy, Wyłącznik czasowy, Możliwość aktualizacji oprogramowania,Obsługa napisów, Digital EPG, PIP - obraz w obrazie, USB - zdjęcia, muzyka, film,Obsługa MHL 2.0, Skalowanie obrazu do jakości 4K UHD, Wyłączanie automatyczne,Wbudowana pamięć 16 GB, Szybkie przełączanie źródeł HDMI

 • Certyfikaty dźwięku i obrazu

  Brak danych

Komunikacja sieciowa i multimedia

 • Smart TV

  Tak

 • WiFi

  Tak

 • DLNA

  Tak

 • HbbTV

  Tak

 • Przeglądarka internetowa

  Tak

 • Nagrywanie przez USB

  Nie

 • Dodatkowe funkcje komunikacji

  Bluetooth, Wi-Fi Chromecast & T-cast, MHL 3.0 - Mobile HD Link 3.0

 • Funkcje Smart TV

  Aplikacje i gry, System Android, Thomson Smart TV 3.0

 • Aplikacje Smart TV

  Facebook, YouTube, ipla, VOD, AXN, Netflix, Steam Link

Wejścia i wyjścia

 • Liczba złączy HDMI

  2

 • Liczba złączy USB

  1

 • Liczba złączy EURO

  0

 • Złącze LAN (RJ-45)

  Tak

 • Złącze komponentowe (Cinch)

  Tak

 • Złącze PC (VGA)

  Nie

 • Cyfrowe złącze optyczne

  Tak

 • Cyfrowe złącze koaksjalne

  Tak

 • Złącze CI (Common Interface)

  Tak

 • Liczba złącz CI/CI+

  1

 • Wyjście słuchawkowe

  Tak

 • Dodatkowe złącza

  Wbudowane łącze Bluetooth HID, Obsługa USB HID

Dane fizyczne

 • Kolor

  Czarny

 • Wysokość z podstawą [mm]

  625

 • Szerokość z podstawą [mm]

  970

 • Głębokość z podstawą [mm]

  197

 • Waga z podstawą [kg]

  7.4

 • Wysokość bez podstawy [mm]

  572

 • Szerokość bez podstawy [mm]

  970

 • Głębokość bez podstawy [mm]

  78

 • Waga bez podstawy [kg]

  7.4

 • Standard VESA

  100 x 100

Efektywność energetyczna

 • Klasa efektywności energetycznej

  A+

 • Przekątna ekranu [cal]

  43

 • Przekątna ekranu [cm]

  108

 • Rozdzielczość ekranu

  3840 x 2160 pikseli

 • Zużycie energii w trybie włączenia [W]

  78

 • Roczne zużycie energii [kWh]

  53

 • Zużycie energii w trybie czuwania [W]

  0.5

 • Rodzaj zasilania

  230V, 50-60Hz

 • Maksymalny pobór mocy [W]

  85

Wsparcie

 • Nazwa produktu

  Telewizor THOMSON 43UD6406

 • Kod EAN

  5901292511401

 • Kod producenta

  43UD6406

 • Gwarancja producenta

  24 miesiące

Dane techniczne

Wielkość ekranu 43
Rozdzielczość ULTRA HD
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl