Filtr cząstek Blueair Classic serii 200/300

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt.
Pin It

Opis

Przeznaczony do maksymalnego usuwania wszystkich zawieszonych w powietrzu cząstek stałych. Doskonałe urządzenie do usuwania zanieczyszczeń takich jak pyłki, kurz, sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych oraz innych cząstek, których nie chcesz mieć wokół siebie.

 
Filtr cząstek Blueair Classic serii 200/300

Skuteczny przeciwko następującym czynnikom:

PM 2.5
Pyłki
Kurz
Sierść i złuszczony naskórek zwierząt
Pleśń
Bakterie i wirusy
Roztocza kurzu domowego

Technologia HEPASilent

HEPASilent od BlueairTM proces filtracji wychwytuje 99,97% cząstek unoszących się w powietrzu o wielkości aż do 0,1 mikrona

Technologia HEPASilent łączy to, co najlepsze w filtracji elektrostatycznej i mechanicznej. Rewolucyjne połączenie zaawansowanych materiałów filtracyjnych oraz komory jonizującej cząstki sprawia, że oczyszczacze Blueair wykazują znacznie lepsze rezultaty niż w przypadku stosowania samej technologii filtracji mechanicznej lub filtracji elektrostatycznej.

Filters - Ion chamber.

Przyciąganie elektrostatyczne

Cząsteczki unoszące się w powietrzu trafiają do komory, w której następuje ich naładowanie elektryczne, a następnie trafiają do gradientowych filtrów Blueair. Naładowanie elektryczne powoduje przyklejanie się zanieczyszczeń do powierzchni filtra, co umożliwia efektywne wychwytywanie i zatrzymywanie nawet najmniejszych cząsteczek, np. dymu tytoniowego.

Gradient filter structure.

Zatrzymuje cząsteczki na zawsze

Gradientowa struktura filtrów Blueair wychwytuje cząstki o różnej wielkości przy zachowaniu maksymalnego przepływu powietrza. Zapobiega zatykaniu się filtra i nigdy nie wypuszcza wychwyconych cząstek z powrotem do powietrza, nawet kiedy filtr jest już mocno zanieczyszczony. Nasze włókniste materiały filtracyjne są łączone ultradźwiękowo, aby nie wprowadzać nowych cząstek do Twojego otoczenia. Jedyne, co wydostaje sie z oczyszczacza , toczyste powietrze!

Filters - Naturally Antibacterial.

Naturalnie przeciwbakteryjne

Nasze filtry zawierają naturalnie antybakteryjne włókna polipropylenowe zapobiegające rozwojowi bakterii i pleśni, dzięki czemu do powietrza nie przedostają się nowe szkodliwe cząsteczki

Filters - Environmentally Friendly.

Jesteśmy przyjaźni dla środowiska

Niska gęstość filtrów Blueair pozwala oszczędzać energię, coumożliwia zastosowanie mniejszego ciśnienia do przepchnięcia powietrza przez obszar filtrowania. Ponadto nasze filtry w całości nadają się do recyklingu, zatem jedynym śladem jaki pozostawiamy w środowisku jest oczyszczone powietrze.

Dowiedz się więcej

Less dense filter media.

Praca cicha jak szept

Dzięki połączeniu filtracji elektrostatycznej z mechaniczną można było zastosować mniejszą gęstość filtrów Blueair w porównaniu z analogicznymi rozwiązaniami. Mniejsza gęstość oznacza łatwiejsze tłoczenie powietrza przez filtr przy wykorzystaniu mniejszego ciśnienia i większą wydajność pracy przy praktycznie zerowym poziomie hałasu.

Dane techniczne

Typ filtra Filtr o strukturze gradientowej i włóknach polipropylenowych zgrzewanych ultradźwiękowo i wolnych od chemikaliów i środków wiążących. Naturalnie przeciwbakteryjne Włókna nie strzępią się.
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)

454 x 365 x 45 mm (18 x 14 x 1,8 cala)

Liczba filtrów 1
Materiał obudowy filtra Papier
Utylizacja filtra Plastik
Technologia HEPASilent Potwierdzona skuteczność usuwania 99,97% cząstek o wielkości nawet 0,1 mikrona, takich jak kurz, pyłki, bakterie, wirusy, sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych, zarodniki pleśni oraz inne cząstki przenoszone przez powietrze. Filtr wyposażony jest w dodatkowe arkusze z węgla aktywnego usuwające gazowe substancje zanieczyszczające.
Zalecana wymiana filtra 6 miesięcy (4380 godzin) przy całodobowym użytkowaniu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl