5 lat gwarancji - KROSS 2017

WARUNKI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI NA RAMĘ

Producent roweru - Kross S.A. daje możliwość przedłużenia Gwarancji na ramę o dodatkowe 3 lata. Przedłużenie Gwarancji dotyczy rowerów z ramami aluminiowymi i stalowymi z wyłączeniem modeli ENDURO I TRAIL. Przedłużona Gwarancja dotyczyć będzie wyłącznie pierwszego właściciela roweru i rozpocznie się w dniu następnym po zakończeniu obowiązywania dwuletniej Gwarancji. W przypadku przedłużenia Gwarancji, całkowity maksymalny czas obowiązywania Gwarancji na ramę to 5 lat liczone od dnia zakupu.

 1. Aby uzyskać Przedłużoną Gwarancję należy w terminie 30 dni od daty zakupu zarejestrować się na stronie www.kross.pl.
 2. Rower musi być zakupiony i użytkowany w celach rekreacyjnych przez osobę fizyczną.
 3. W okresie trwania Przedłużonej Gwarancji, wymagane jest wykonywanie raz do roku przeglądu technicznego w autoryzowanej sieci serwisowej Kross lub autoryzowanym punkcie sprzedaży Kross oraz udokumentowanie przeglądu w Karcie Gwarancyjnej. Aktualna lista punktów serwisowych znajduje się na stronie http://www.kross.pl w zakładce SERWIS.
 4. Przedłużona Gwarancja obejmuje konstrukcję ramy. Warstwa lakiernicza oraz oklejenie ramy nie są objęte Przedłużoną Gwarancją.
 5. Do zgłoszenia reklamacji wymagana jest oryginalna Karta Gwarancyjna oraz dowód zakupu.
 6. W przypadku stwierdzenia wady materiałowej lub produkcyjnej, w ramach Przedłużonej Gwarancji Kross S.A. gwarantuje wymianę lub naprawę.
 7. Do rozpatrzenia reklamacji wymagane jest dostarczenie kompletnego roweru. Producent we wskazanych przypadkach może wyrazić zgodę na przekazanie samej ramy w celu rozpatrzenia reklamacji.
 8. Rozpatrzenie reklamacji powinno nastąpić w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od momentu dostarczenia roweru do Kross S.A.
 9. W przypadku decyzji o wymianie ramy w ramach Przedłużonej Gwarancji, termin na realizację reklamacji ustala się na 30 dni kalendarzowych.
 10. W przypadku modelu ramy, której cykl życia u producenta uległ zakończeniu, producent zastrzega sobie prawo do zastąpienia ramy modelem równorzędnym o takiej samej bądź wyższej wartości. Koszty innych komponentów, które muszą zostać wymienione w wyniku wymiany ramy zostaną pokryte przez właściciela roweru.
 11. W przypadku reklamacji zasadnej na ramę, okres Przedłużonej Gwarancji nie wydłuża się o czas w którym rower przebywał w naprawie.
 12. W przypadku wymiany ramy w ramach Przedłużonej Gwarancji, czas trwania Przedłużonej Gwarancji nie liczy się od nowa.
 13. Przedłużona Gwarancja na ramę traci swoją ważność w przypadku:
  13.1 Modyfikacji i wprowadzania zmian konstrukcyjnych przez klienta;
  13.2 Zmian bądź rażących ubytków w powłoce lakierniczej;
  13.3 Użytkowania roweru niezgodnie z jego przeznaczeniem;
  13.4 Uszkodzenia mechanicznego roweru do którego przyczynił się klient, osoba trzecia bądź siła wyższa;
  13.5 Niedopełnienia wszystkich wymienionych wyżej warunków Przedłużonej Gwarancji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl