AMICA PIE6541SU - EKSPRESOWA WYSYŁKA - DZWOŃ (25) 675 0201

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 218,65 zł 1218.65
ilość szt.
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

AMICA PIE6541SU Z FUNKCJĄ BRIDGE

 
 

TECHNOLOGIA


Funkcja Booster
 
Przyrządzaj potrawy szybciej dzięki maksymalnie zwiększonej mocy grzania!

Funkcja Bridge
 
Duży garnek lub brytfanna? Połącz pola grzejne i zwiększ powierzchnię grzania.
 

BEZPIECZEŃSTWO


Blokada włączenia przez dzieci
 
Blokada zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem płyty przez dzieci.

ProBaby System
 
Zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia.
 

KOMFORT

3 programy gotowe
 
Praktyczne i wygodne 3 programy gotowe pozwolą użytkownikowi na szybkie ustawienie mocy grzania. 

Timer
 
Zaprogramuj czas trwania gotowania na danym polu - na każdym niezależnie.
 

DESIGN

Sterowanie typu Slider
 
Płynna regulacja wyboru mocy grzania na wielu różnych polach dzięki sliderowi.
 
 

01| Sterowanie sensorowe

Skokowa regulacja wyboru mocy grzania została zastąpiona przez wygodną regulację płynną, która zapewni Ci jeszcze prostszą obsługę urządzenia i większą wygodę w kuchni.

02| Blokada włączenia

Dzięki specjalnej blokadzie włączenia płyty, możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich najbliższych i nie martwić się jej przypadkowym uruchomieniem.

03| Kolor: czarny

Czarny kolor urządzenia, to zawsze wybór klasyki i elegancji w Twojej kuchni. Podkreśl jej wyjątkowy charakter, wybierając płytę w tym kolorze.

04| Możliwość zabudowy równo z blatem

Zależy Ci na wyjątkowo harmonijnym wyglądzie Twojej kuchni? Wybierz płytę marki Amica i przekonaj się, że jej zabudowa równo na wysokości blatu jest możliwa!
 
 
Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.
 
 
FUNKCJA BRIDGE

Praktyczne funkcjonalności Amica dla Twoich potrzeb

 
Lubisz gotować w dużych naczyniach? Wypróbuj płytę marki Amica! Zastosowana w niej funkcja Bridge umożliwi Ci łącznie pól grzewczych w jedno. Przed Tobą duże, rodzinne spotkanie? Pozwól sobie pomóc!
 
 
FUNKCJA BOOSTER
 

Funkcjonalne rozwiązania dla Twojej wygody

 
Chcesz przygotowywać swoje ulubione dania jeszcze szybciej i wygodniej? Z płytą Amica to możliwe! Wypróbuj funkcję Booster, dzięki której pole grzejne osiąga maksymalną temperaturę zaledwie w kilka chwil. Skracając proces gotowania Ty oszczędzasz czas, a Twoje posiłki nie tracą tylu cennych składników odżywczych.
 
 
FUNKCJA POWER BOOSTER

Funkcjonalne rozwiązania dla Twojej wygody

 
Chcesz przygotowywać swoje ulubione dania jeszcze szybciej i wygodniej? Z płytą Amica to możliwe! Wypróbuj funkcję Power Booster, dzięki której pole grzejne osiąga temperaturę 100°C zaledwie 4 minuty. Skracając proces gotowania Ty oszczędzasz czas, a Twoje posiłki nie tracą tylu cennych składników odżywczych.
 
 
3 PROGRAMY GOTOWE
 

Funkcjonalne rozwiązania dla Twojej wygody

 
Chcesz poznać zasady działania 3 programów gotowych? To proste! Ta funkcja daje Ci możliwość łatwego wyboru jednego z trzech najbardziej uniwersalnych poziomów grzania. Temperatura 42°C jest idealna chociażby do topienia masła i czekolady, zupy i sosy najlepiej podgrzewać do 70°C, zaś do ugotowania ryżu i makaronu doskonale nadaje się 94°C.
 
 
Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu
 
 
 

Amica PIE6541SU z funkcją Bridge

 
 
Funkcja Booster
 
Funkcja Power Booster
 
Funkcja Bridge
 
 
 
Wypróbuj wygodną funkcję Booster, która dzięki zwiększonej mocy zdecydowanie skróci czas nagrzewu pola grzejnego. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu funkcji nie będą one narażone na nadmierną utratę substancji odżywczych!
 
 
Wypróbuj wygodną funkcję Power Booster, która pozwoli Ci na jeszcze szybsze i wygodniejsze przygotowanie ulubionych potraw. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu funkcji nie będą one narażone na nadmierną utratę substancji odżywczych!
 
 
Wypróbuj niezwykle praktyczną Funkcję Bridge, która pozwoli Ci na połączenie pól grzejnych w taki sposób, aby uzyskać zwiększoną powierzchnię grzania. Jest ona szczególnie przydatna, gdy do przygotowania potraw używasz sporych rozmiarów garnków lub patelni.
 
 
3 programy gotowe
 
Sterowanie sensorowe
 
Niezależne sterowanie każdym polem Slider
 
 
 
3 programy gotowe pozwalają na szybki wybór mocy grzania - temperatura 42°C jest idealna do topienia masła i czekolady, 70°C to doskonały poziom temperatury do podgrzewania zup i sosów, a 94°C do gotowania makaronu i ryżu.
 
 
Odkryj zaawansowaną technologię sterowania sensorowego, polegającą na płynnej regulacji wyboru mocy grzania. Wystarczy, że dotkniesz "slider", by uzyskać odpowiedni poziom grzania.
 
 
Odkryj zaawansowaną technologię niezależnego sterowania każdym polem Slider, polegającą na płynnej regulacji wyboru mocy grzania. Wystarczy, że dotkniesz slider, by uzyskać odpowiedni poziom grzania, który możesz dobierać do poszczególnych pól grzejnych.
 
 
Wskaźnik ciepła resztkowego
 
Blokada włączenia przez dzieci
 
ProBaby System
 
 
 
Dzięki wygodnemu wskaźnikowi ciepła resztkowego, zostaniesz każdorazowo poinformowany o poziomie nagrzania palnika. Wskaźnik gaśnie dopiero w momencie, gdy płyta pozostanie całkowicie zimna.
 
 
Koniec z obawami, że Twoje dziecko niepostrzeżenie uruchomi płytę. Dzięki tej wyjątkowo przydatnej funkcji, unikniesz przypadkowego włączenia urządzenia, blokując tę możliwość za pomocą panelu sterowania.
 
 
Dzięki tej funkcji unikniesz przypadkowego włączenia urządzenia, blokując tę możliwość za pomocą panela sensorycznego. Nawet podczas gotowania i tuż po jego zakończeniu płyta pozostaje zimna - temperatura podnosi się jedynie we wnętrzu garnka, minimalizując możliwość poparzenia w przypadku dotknięcia płyty.
 
 
Funkcja pauza
 
Timer
 
Minutnik
 
 
Zdarza się, że musisz na chwilę wyjść z kuchni w trakcie gotowania? Teraz to nie problem! Wszystko dzięki praktycznej funkcji Pauza, która wyłącza płytę, zapamiętując jednocześnie wszystkie jej ustawienia. Wystarczy jedno naciśnięcie sensora, aby nastąpiło ponowne uruchomienie płyty i przywrócenie poprzednich ustawień pół indukcyjnych.
 
 
Timer umożliwi Ci dokładne zaprogramowanie czasu trwania gotowania na danym polu (do 99 minut). Po określonym wcześniej czasie pracy, pole wyłącza się, a wcześniej informuje Cię o zakończeniu gotowania specjalnym sygnałem dźwiękowym. To nie wszystko! Funkcja dostępna jest na jednym lub czterech polach niezaleźnie, a Timer może także działać jako minutnik.
 
 
Dzięki Minutnikowi zyskujesz możliwość ustawienia odliczania do 99 minut. Po upływie określonego czasu rozlega się alarm dźwiękowy, który ma za zadanie poinformować Cię o gotowej potrawie.
 
 
System automatycznego podgrzewania
 
Rozpoznawanie wielkości i obecności garnka
 
Wypróbuj System automatycznego podgrzewania - idealne rozwiązanie w przypadku potraw wymagających najpierw szybkiego zagotowania, a następnie podgrzewania lub prażenia. System stanowi odpowiednik gotowania "na wolnym ogniu" - dzięki niemu pola grzejne automatycznie obniżają temperaturę po upływie określonego czasu.
 
Chciałbyś w bezpieczny sposób korzystać z płyty indukcyjnej i dodatkowo kontrolować ilość zużywanej przez nią energii? Wypróbuj płytę indukcyjną Amica, która nie rozpocznie grzania bez położenia na nią naczynia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, urządzenie potrafi także rozpoznać wielkość garnka i dostosować do niej powierzchnię grzania.
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl